ALWITRA

ALWITRA-LOGO.jpgHydroizolační fólie Evalon je vyráběna firmou alwitra GmbH & Co. Hydroizolační systém Evalon® je špičková fólie na bázi EVA (etylen-vinyl-acetát). Tato fólie má vzhledem ke svému složení výrazně vyšší životnost než PVC fólie, řádově kolem 40 let. Má velmi dobrou snášenlivost s asfalty a pěnovými polystyreny. Má vynikající svařitelnost (stejně jako PVC). Fólie Evalon je nabízena exkluzivně výhradně v prodejní síti Coleman S.I.
 

evalon.jpgEVALON
Homogenní hydroizolační fólie o tloušťce 1,2 nebo 1,5 mm určená pro volné položení pod zátěž a pro lepení a dále jako systémový doplněk hydroizolačních systémů EVALON® V a EVALON® GV pro vypracování detailů, napojovacích pásů a kompletačních prvků (rohů, koutů, manžet atd.).

PŘEJÍT DO E-SHOPU


evalon-v.jpgEVALON V
Hydroizolační fólie o tloušťce 1,2 nebo 1,5 mm opatřená na spodní straně integrovanou vrstvou polyesterového rouna určená pro mechanicky kotvené a lepené střešní systémy i pro volné položení pod zátěž .

PŘEJÍT DO E-SHOPU
evalon-vsk.jpgEVALON VSK
Hydroizolační fólie o tloušťce 1,2 nebo 1,5 mm opatřená na spodní straně samolepicí vrstvou.

PŘEJÍT DO E-SHOPU


evalon-vgsk.jpgEVALON VGSK
Hydroizolační fólie o tloušťce 1,2 opatřená na spodní straně samolepicí vrstvou.

PŘEJÍT DO E-SHOPU
 

Navíc můžete zhlédnout montážní videa systému alwitra přímo ZDE 
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.