Plechová střešní krytina Lindab - Mega, Ideal, Goodlock | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasád

plechove_stresni_krsytiny_lindab

PLECHOVÁ KRYTINA LINDAB HUSTOPEČE


 goodlock_plechova_stresni_krytina
lindab_goodlock

 GOODLOCK

Plechová krytina Lindab Goodlock se od ostatních střešních krytin Lindab liší především svým rozměrem a způsobem montáže. Na rozdíl od ostatních modelů je totiž dodávána jako šablona, nikoliv na míru dlouhý pás, což se může pozitivně odrazit například i na zkrácené době dodání. Lindab Goodlock je unikátní také způsobem montáže se skrytými kotvícími šrouby, protože se nepoužívá žádný spojovací materiál v ploše, šablony se přichytávají pouze ve své horní části, která je následně překryta další šablonou. Šrouby jsou tedy vždy skryté pod krytinou a tím jsou chráněné před působením povětrnostních vlivů. Stejně jako ostatní střešní krytiny Lindab jsou střešní šablony Goodlock nabízeny ve třech různých systémech povrchových úprav (Classic, Premium, Elite) a doplněny ucelenou nabídkou příslušenství.

Technické údaje Lindab Goodlock

 Krycí šířka 1 000 mm
 Délka 880 mm
 Výška vlny 48 mm
 Minimální sklon 15°
 

 IDEAL

 lindab_ideal_plechopva_stresni_krytina
LINDAB_ideal_plech 
Plechová střešní krytina Lindab Ideal má žárově zinkované ocelové jádro, které je opatřeno jedním ze tří systémů povrchových úprav (Classic v lesklé nebo matné variantě, Premium se zvýšenou odolností a Elite s jemnou krupičkou na povrchu a nejlepšími vlastnostmi, dle zvolené povrchové úpravy jsou odvozeny také záruční podmínky). Profil má tvar nízké vlny, která je zešikmená do strany. Lindab Ideal je nabízen ve dvou délkách modulu – 350 a 400 mm, od čehož je odvozeno označení Ideal 35 a Ideal 40. V široké nabídce originálního příslušenství nalezneme doplňky pro oplechování, zhotovení hřebene nebo spojovací materiál.

Technické údaje Lindab Ideal

 Ideal 35 Ideal 40 
 Celková šířka 1 180 mm  1 180 mm 
 Krycí šířka1 100 mm  1 100 mm 
 Délka840 - 6 140 mm  940 - 6 140 mm 
 Minimální sklon 14°  14° 


 
plechove_stresni_krytina_lindab

 MEGA

Lehká střešní krytina Lindab Mega má tvar rovné vlny s menší výškou, která na střeše působí jako skládaná tašková krytina. Její jádro tvoří žárově pozinkovaný ocelový plech a povrch je řešen jedním ze tří systémů povrchových úprav, jehož volba je závislá na přání zákazníka. K dispozici jsou tedy povrchové úpravy Classic v lesklé nebo matné variantě, Premium se zvýšenou odolností a Elite s jemnou krupičkou na povrchu a nejlepšími vlastnostmi, dle zvolené povrchové úpravy jsou odvozeny také záruční podmínky. Rozlišujeme dva typy tohoto modelu, Mega 35 a Mega 40, podle délky modulu, která může být 350 nebo 400 mm. Jednoduchost montáže plechových střešních krytin Lindab je podpořena širokou škálou příslušenství a doplňků.

Technické údaje Lindab Mega

  Mega 35 Mega 40
 Celková šířka 1 150 mm  1 150 mm 
 Krycí šířka1 080 mm 1 080 mm 
 Délka 840 - 6 140 mm  940 - 6 140 mm 
 Minimální sklon 14°  14° 
 
 

 Lindab Goodlock Lindab Ideal
 lindab_goodlock_nahled plechova_krytina_ideal_reference

 
 Lindab Mega
 lindab_mega_plech

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.