Ocelové střešní taška Isola Powertekk | Coleman.cz - materiály pro střechy a fasády

PLECHOVÉ_STŘEŠNÍ_KRYTINY

ISOLA POWERTEKK

 
Isola a.s. je norská firma, která se zabývá výrobou vysoce kvalitních střešních krytin, okapových systémů a dalších produktů pro stavebnictví. V nabídce společnosti Coleman S.I., a.s. tak můžete nalézt asfaltové šindele Isola, ocelové střešní tašky Isola Powertekk (Exclusive, Nordic, Tyri), okapový systém Isola a další.
Ocelové střešní tašky Isola Powertekk se vyrábějí ve třech provedeních. Isola Powertekk Exclusive, která svým tvarem připomíná skládané taškové krytiny, má hladký lesklý nebo matný povrch vyráběný v několika barevných variantách. Isola Powertekk Nordic má stejný tvar, na povrchu má však vrstvu kamenného posypu. Díky němu získává zcela jiný vzhled a velkou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Isola Powertekk Tyri svým tvarem imituje dřevěný střešní šindel. Povrch má opatřený kamenným posypem, jenž zvyšuje jeho odolnost.
Isola Powertekk je kompletní střešní systém, který obsahuje kromě základních taškových šablon také ucelenou nabídku montážních doplňků a příslušenství. Všechny prvky jsou dodávány v materiálech a povrchových úpravách shodných se šablonami, jejichž použití dává vzniknout vysoce estetické a funkční střeše.
 

Uvedená cena vychází ze standardního ceníku. Naši odborníci v OBCHODNÍCH CENTRECH vám nabídnou aktuální cenu včetně probíhajících akcí.

Okamžitou cenu naleznete na našem E-SHOPU, do kterého se mimo jiné dostanete kliknutím na vybranou červenou položku.

Soubory ke stažení
KategorieProhlášení o vlastnostech
POWERTEKK NORDIC
+420 571 499 600
info@coleman.cz
          facebook icon      linkedin icon         
 
® Všechna práva vyhrazena Coleman S.I., a.s.