Snímkování termokamerou

V Colemanu odjakživa klademe důraz na precizní dodávky zboží, ale neméně velkou prioritou pro nás je také poskytování služeb, které jakkoliv souvisí s Vaším projektem. Naším zákazníkům se snažíme vždy vyhovět a poskytnout všechny potřebné služby na jednom místě tak, aby celý projekt měl pro Vás co nejhladší průběh.

Do těchto služeb spadá také měření termokamerou. K dispozici máme profesionální termokameru, která má dostatečné rozlišení pro snímkování exteriérů budov a nalezení tepelných mostů i pro hledání i těch nejmenších úniků tepla v interiérech prostřednictvím zobrazení rozložení teplotních polí měřeného objektu.
 
snimkovani-termokamerou-mereni-termokamerou-tepelne-mosty.jpgsnimkovani-termokamerou-mereni-termokamerou.jpg

Po snímkování termokamerou přesně identifikujete defekty, ať se jedná o viditelné problémy, o kterých víte, tak úniky potenciální. Pokud tedy máte podezření na tepelný most ve Vašem domě, který vznikl špatným provedením fasády nebo třeba nekvalitní tepelnou izolaci střechy, jsme schopni Vám pomoci a původ problému odhalit. Termokamera odhalí také prasklé potrubí topení ve zdi nebo podlaze. Stejně tak dokážeme ve většině případů identifikovat zatékání do střechy nebo únik tepla netěsnostmi oken. Měření termokamerou můžete využít také jako doplňkové měření pro dotační program Nová zelená úsporám pro ověření kvality odvedených prací.
 
Máte zájem o měření termokamerou? Neváhejte kontaktovat našeho specialistu prostřednictvím emailu nebo na telefonním čísle:
 
poradenstvi@coleman.cz

Ing. Martin Březina

tel.: +420 725 675 656
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.