Odběr materiálu na míru

Někdy zkrátka potřebujete jen malé množství materiálu nebo Vám materiál nevyjde při renovaci nebo realizaci stavby nové. To není nic, co by se běžně nestávalo. Proto jsme na přání našich zákazníků zavedli možnost odběru vybraných materiálů v menším množství, než je standardní balení. Jedná se o nejprodávanější výrobky z pojistných hydroizolačních fóliíparotěsných zábrangeotextilií a doplňkových PVC fólií pro izolaci plochých střech. Naším cílem je vyjít Vám vstříc a umožnit odběr zboží v hodnotě a množství, které potřebujete.  
P-007402.jpg P-018544-00.jpg P-013414-00.JPG P-041200-00.jpg
Parozábrana Jutafol N 110 standard
P-007402
Pojistná hydroizolace Norton Q 135g
P-018544
Geotextilie Izoltech T 300g
P-013414
Merx D 18 š.1500mm
P-041200

Na každé naší pobočce Vám dle přání odměříme a odstřihneme množství z položek uvedených výše (u fólií na šikmé střechy je množství omezeno na násobek 25m2).

Na odběr tohoto děleného zboží Vám však nemůžeme přiznat slevu běžnou při odběru ucelených balení. Nicméně nacenění přesného množství výrobku je stále několikanásobně nižší než cena celého balení, které byste museli koupit při potřebě jen malého množství zboží. Díky tomu dosáhnete značné úspory.
 
Při nákupu děleného zboží a jeho osobního odběru prosím počítejte s delší dobou odbavení objednávky z důvodu časové náročnosti na měření a stříhání materiálu. Proto nás prosím neváhejte kontaktovat a objednat zboží předem. My tak stihneme objednávku připravit s předstihem a Vy nemusíte svůj čas zbytečně trávit čekáním na pobočce.
 
KONTAKT NA POBOČKY
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.