Buďte součástí společnosti, která patří k nejvýznamnějším prodejcům střešních a fasádních systémů na českém trhu. V Colemanu nabízíme široký sortiment pro střešní systémy, fasády a izolace, naším zákazníkům navrhujeme také exkluzivní řešení od renomovaných a ověřených výrobců. Vyvíjíme unikátní služby na míru pro naše zákazníky, jako třeba výpočet materiálu pro střechu nebo zaměření střechy. Sídlíme na Vsetíně a na dalších 9 obchodních center obsluhujeme zákazníky z celé České republiky.

Pro pobočku v Uherském Hradišti nyní hledáme obchodníka do našeho rozjetého a fungujícího týmu. Jste ambiciózní člověk, máte obchod v krvi a nové výzvy Vás ženou vpřed? Stereotyp a každodenní stejná náplň práce není nic pro Vás? Umíte si obhájit svůj názor a rádi za sebou vidíte odvedenou práci? Hledáme přesně takového kolegu, který se k nám přidá a zapadne do stabilního týmu.

Místo pracoviště:
Průmyslová 1394, Uherské Hradiště
Typ pracovního vztahu:
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Kontakt

Coleman, S.I.,a.s.
Lenka Heřkovičová
Smetanova 1484
755 01  Vsetín
Česká republika
Telefon: 725 675 646

Poptat tuto pozici

Co nabízíme

  • zázemí české společnosti se silným postavením na trhu s 25letou zkušeností
  • výsadu prezentovat unikátní nabídku služeb a produktů Coleman
  • příjemné pracovní prostředí, ve kterém Vás budeme podporovat v osobním růstu
  • možnost seberealizace v kreativním a inovativním prostředí
  • férové a motivující ohodnocení
  • technický růst na úroveň EXPERT
  • skvělý kolektiv zní jako klišé všech pracovních nabídek, ale sami se přesvědčíte, že u nás opravdu funguje
  • další zaměstnanecké výhody jako jsou sick-days, možnost využití naší chaty v přírodě a také nezapomenutelné firemní akce během celého roku – zábavný den pro celou rodinu pořádaný na zajímavých místech, cyklistický závod, firemní večírky a další

Tvá náplň práce

  • Budete denně prezentovat naše služby a produkty,
  • udržovat a prohlubovat vztahy se stávajícími zákazníky,
  • rozšiřovat portfolio zákazníků a projektů,
  • plnit obchodní aktivity a prodejní cíle ve svěřeném regionu,
  • vyhledávat nové obchodní příležitosti a spravovat je
  • připravovat nabídky, vést zakázky po obchodní stránce,
  • monitorovat konkurenci a připravovat pravidelný reporting.

Co požadujeme

  • důležité pro nás je, abyste měli obchodního ducha a stavební obor Vám nebyl cizí
  • bude se nám líbit, jestliže pracujete na obdobné pozici nebo máte s podobnou prací zkušenosti
  • získáte si nás, pokud jste spolehliví, zodpovědní a dotahujete věci do konce
  • rádi komunikujete a prezentace Vám nedělá problém
  • jsme jeden tým a navzájem si pomáháme, takže nás oslovíte tím, že jste týmový hráč
  • umíte pracovat v MS office
  • vlastníte řidičský průkaz sk. B a jste aktivní řidič