Řemeslník 21 - Čas, dřina, bezpečí a peníze

Zdravím všechny kamarády střechaře,
konečně je čas se zamyslet. Kde je příčina, že děláme řemeslo po staru, když i na toho nejméně vytíženého řemeslníka se čeká měsíce a investoři si neváhají připlatit?
Pak má hlavu a patu, aby řemeslníci modernizovali o sto šest. Tak proč vidím pořád řemeslníky, kteří manuálně dřou tam, kde jim mohla pomoct technika, která stojí stejně jako práce? Proč tak málo řemeslníků je kamarádem s počítačem a nešetří čas a peníze využíváním on-line aplikací? Proč se tak pomalu ve firmách zlepšuje organizování práce a dodávek materiálu?Já vím. Změna bolí. Také jsem se s tím rval. A taky, když to funguje, proč věci měnit, že? Jenže zdraví si nikdo nekoupí, zaměstnance na dřinu neseženete a to nejdůležitější: čas, který jsem nevěnoval manželce a dětem, se nevrátí. Tak bych vám všem chlapi přál, abyste řemeslo dělali moderně = efektivně, šetřili si zdraví, čas i peníze. Navíc je k tomu ideální rok, který s řemeslníkem21 vyloženě ladí. Zkuste to a nebudete litovat. Snad jenom toho, že jste nezačali dřív.

Marek Říha

Zistěte více o řemeslníkovi 21.století na samostatném webu

www.remeslnik21.cz
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.