Střešní okna Velux

Výrobce střešních oken Velux se rovněž podílí na vyřešení materiálních škod na poničených domech v oblasti Hodonínska, Břeclavska a Lounska, zasažených přírodní katastrofou, která dané regiony zasáhla ve čtvrtek 24. června.

Pomoc se skládá z několika dílčích iniciativ a rádi bychom vám představili i Vaše potenciální zapojení do některých z nich.
Hlavní prioritou je nyní bezplatná výměna zasklení střešních oken VELUX ve všech zasažených regionech. Ctějí tak zabránit dalším škodám na majetku, které by mohl způsobit déšť nebo vloupání.

Rozhodli se rovněž poskytnout lidem z konkrétních zasažených obcí* slevu 50 % na nová střešní okna VELUX, včetně lemování. Sleva se počítá z doporučené ceny včetně DPH.

Platnost nabídky je do 30. 8., pokud se soukromé osoby rozhodnou pro výměnu střešního okna a ti, kteří přišli o celou střechu, mohou zažádat o slevu do 31. 12. 2021.
  
Pro objednávky se s naším obchodním zástupcem na pobočkách Brno a Uherské Hradiště

K objednávce bude třeba potvrzení od starosty obce, které ověřuje, že dům byl zasažen přírodní katastrofou.
 
Věříme, že naše společná podpora pomůže zvládnout těžkou životní situaci lidem ze zasažených obcí a společně přispějeme k rychlé obnově jejich domovů.
 
*Sleva 50 % na okna a lemování platí pro obce: Lužice, Mikulčice, Moravská Nová Ves, Hrušky, Hodonín – Pánov, Stebno, Kryry a Blatno 
 
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.