Projekční studio

Ruku v ruce s poradenstvím jde i činnost projekční. Je-li to potřeba, zákazník může mít kromě detailně řešených skladeb konstrukcí zpracován i projekt na celý objekt. Coleman řeší projektovou dokumentaci pro všechny fáze, tedy pro územní řízení, stavební povolení i projekt realizační se zpracováním detailů. Zpracováváme projekty pro rekonstrukce i novostavby od budov pro bydlení po průmyslové haly. 
 
ARCHITEKTONICKÉ STUDIO NÁVRHY A VIZUALIZACE INŽENÝRSKÁ ČINNOST KOMPLETNÍ PROJEKTOVÁ PŘÍPRAVA

KOORDINÁTOR BOZP

Propojení harmonie tvarů, statické pevnosti a účelnosti pří dodržení ekonomických a ekologických požadavků zákazníka.  Všechny naše projekty navrhujeme ve 3D modelech a BIM. Získáte tak nejen reálnou představu ale i funkční systém.  Náš tým profesionálů dokáže připravit kompletní podklady pro tvorbu realizaci Vaší investice. Nejen celkové rozpočty a přehledy, ale také smlouvy, povolení a veškerá dokumentace zaručí úspěch Vaší investice. Naši školení pracovníci s mnohaletou praxí zabezpečí dohled nad hladkým průběh celé realizace.

 


Prohlédněte si již realizované projekty z dílny projekčního studia

             RODINNÝ DŮM V BRNĚ V ŘEČKOVICÍCH

LOGISTICKÉ A VÝROBNÍ CENTRUM FIRMY ATEK, MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

BYTOVÝ DŮM V HALENKOVĚ
             Rodinny-dum-v-Brne-Reckovicich.jpg Logisticke-a-vyrobni-centrum-firmy-ATEK-Moravska-Trebova-(1).jpg Bytovy-dum-Halenkov.jpg


Další a bližší informace naleznete na samostatných internetových stránkách - ZDE nebo na info@coleman.cz
 
Přejít do stránek projekčního studia

 


 
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.