Lepicí a stěrkové hmoty

Lepicí a stěrkové hmoty od firmy Weber představují práškové a pastovité tmely, většinou na cementové bázi, které jsou určené k lepení zateplovacích fasádních dílců a ve spojení s vhodnou skleněnou tkaninou (perlinka) k vytváření souvislé podkladní vrstvy pod finální fasádní omítky a nátěry.

Webertmel 700 25 kg

Použití
Určen pro lepení izolačních deskových materiálů v interiéru a exteriéru. Rovněž je určen, v kombinaci s vhodným typem skleněné tkaniny, pro vytváření základní vrstvy na lícní straně tepelně izolačních kompozitních systémů, pod finální omítku. Dále je vhodný pro lokální vysprávky nerovností do tl. 20 mm. Vhodný pro lepení nasákavých obkladů a dlažeb do rozměrů 20 x 20 cm na minerální podklady.
 
Barevné odstíny
Vyrábí se v přírodní barvě šedé

Spotřeba:
  • lepení izol. desk. materiály: 3,0 kg/m2
  • bezespará základní vrstva: 4,0 kg/m2
  • stěrkování podkladu: 1,5 kg/mm/m2
  • lepení obkladů a dlažeb: 4,5 - 5 kg/m2
   PŘEJÍT DO E-SHOPU
 

webertherm_klasik_2018_3DWebertherm klasik 25 kg
 
Použití

K lepení izolačních deskových materiálů v interiéru a exteriéru. Rovněž v kombinaci s vhodným typem skleněné síťoviny pro vytváření základní vrstvy na lícové straně tepelně izolačních kompozitních systémů, pod finální omítku.
 
Barevné odstíny
Vyrábí se v přírodní šedé barvě
 
Spotřeba:
  • lepení izol. desk. materiály: 3,0 kg/m2
  • základní vrstva: 4,0 kg/m2

  PŘEJÍT DO E-SHOPU
 
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.