STUBAI - klempířské ruční nářadí

stubai-logo.jpgStubai je světoznámé rakouské turistické a lyžařské centrum, které se nachází v oblasti Tyrolských Alp. Region nevyniká ovšem pouze přírodními scenériemi a lyžařskými centry, ale i staletou tradicí kovářských dílen a příbuzných řemesel.

Více než 100 let se v oblasti kolem města Fulmpes rozvíjí průmyslové zpracování oceli, které navazuje na tradici kovářských dílen, která v této oblasti sahá až do 14. století. Mezi tradiční obory tehdy patřila např. výroba sečných a bodných zbraní a nářadí pro hornický průmysl. V 17. století místní kovárny vynikaly produkcí nožů a zemědělského nářadí. V současnosti se místní firmy zaměřují na produkci vysoce kvalitního nářadí a nástrojů, jedinečných nožů, zahradnického příslušenství, horolezeckých pomůcek a výrobků pro letecký sport.

Stubai Werkzeugindustrie je obchodní značkou, která sdružuje a zaštiťuje 24 větších či menších výrobců působících v oblasti Stubaital. Tito výrobci zpracovávají ročně několik tisíc tun prvotřídní oceli. Sdružení výrobců po jednu značku bylo založeno již v roce 1897 a od roku 1960 nese současný název Stubai.

Provozy Stubai Werkzeugindustrie splňují normy managementu jakosti ISO 9001.

PŘEJÍT DO E-SHOPU

STUBAI-NARADI.jpg

Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.