RUUKKI

RUUKKI-LOGO.jpg                                             RUUKKI-FOTKA.jpg

Ocelové části okapových systémů SIBA s povrchovou úpravou RainCoat RWS zaručeně odolají i těm nejnáročnějším podmínkám. Tento systém je velmi funkční a elegantní. Jeho hladké křivky představují účinnou ochranu proti ulpívání nečistot.
Na vnitřní i vnější straně jsou okapové systémy značky Ruukki opatřeny povrchovou úpravou z vysoce kvalitních polymerů, která jim propůjčuje extrémní odolnost. Na žlaby a svody SIBA je poskytována technická záruka 30 let.
Okapové systémy SIBA můžete namontovat při výstavbě nového domu i při renovaci stávající střechy. Budou perfektně fungovat na každé střeše: ocelové, taškové i eternitové.

Okapové systémy Ruukki jsou vyrobeny z oceli s oboustrannou barevnou povrchovou úpravou, čímž je dosaženo jejich vysoké trvanlivosti. Jsou lehké, montáž je nenáročná. Dodávají se ve dvou velikostech 125 mm a 150 mm a v několika barevných odstínech.

Okapové systémy a doplňky Ruukki nakoupíte na našem e-shopu
 
 Okapový systém 125  Okapový systém 150

 RUUKKI-OKAP.jpg
 
PŘEJÍT DO E-SHOPU
 
 RUUKKI-OKAP-(1).jpg
 
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.