SATJAM

SATJAM-LOGO.jpgSATJAM-FOTKA.jpgOkapový systém SATJAM Niagara představuje komplexní řešení pro odvod dešťové vody. Lze jej využít nejen v kombinaci s libovolnou střešní krytinou SATJAM, ale i pro jiné střechy. Díky široké paletě barevných provedení systém perfektně sladíte s budovou k nenápadnosti, nebo naopak vytvoříte zajímavý a viditelný detail. S unikátní hloubkou žlabů SATJAM Niagara navíc můžete volit i menší průměr než u jiných okapů.
 
Okapový systém SATJAM je díky povrchové polyuretanové vrstvě vysoce odolný vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Dodává se v různých barvách. Je nenáročný na instalaci. Podokapní žlab je možno si pořídit ve velikosti 125 a 150 mm. Svodové roury se vyrábějí o průměru 90 a 100 mm.
  
Okapní systém 125 mm   Okapní systém 150 mm Okapní systém 190 mm
SATJAM-ZLAB-(1).jpg
PŘEJÍT DO E-SHOPU
SATJAM-ZLAB-(2).jpg
PŘEJÍT DO E-SHOPU
SATJAM-ZLAB-(3).jpg
PŘEJÍT DO E-SHOPU
 
SATJAM-OKAP-SYSTEM.jpg

Jednotlivé komponenty okapového systému SATJAM Niagara jsou navrženy a vyrobeny tak, aby jejich montáž byla co nejjednodušší a aby dlouhodobě, kvalitně a s minimálními nároky na údržbu plnily účel, pro který byly konstruovány. Systém nosných prvků je navržen tak, aby odolal i extrémnímu zatížení v horských oblastech. Je pamatováno i na možnost kotvení svodů na plechové pláště budov a na možnost dalšího využití odvádění vody.
 
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.