ZAMBELLI

zambelli-logo.jpgZákladem okapových systémů vyráběných z pozinkovaného plechu je kvalitní ocel na kterou je galvanicky nanášena vrstva zinku, sloužící k ochraně oceli pře korozí. Ke zvýšené ochraně proti korozi jsou tyto výrobky opatřeny dodatečnou vrstvou laku. Laky jsou vyráběny ve více barvách a zákazník má možnost vybrat si okapový systém v barvě střešní krytiny. Okapy z lakovaného pozinku jsou bezúdržbové a zaručují dlouhou životnost.
Svody i žlaby dodáváme v různých délkách (2, 3, 4 a 5 metrů)
Pozinkovaný materiál se osvědčil v odvětví opracování plechů jako stavební kov, který má největší pevnost a ochranu proti korozi. Střešní odvodňovací systém z pozinkované oceli je odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Vyznačuje se také, ve srovnání s titanzinkem a mědí minimální roztažností.
 
Na e-shopu e.coleman.cz najdete všechny prvky od výrobce Zambelli pro sestavení kompletního okapového systému pro Váš dům. Pozinkované okapy, žlaby, svody, čela, háky různých šířek. Vybírat můžete z různých barevných odstínů, které značka Zambelli nabízí.
Vybírejte ten správný lakovaný pozinkovaný okap v našem e-shopu.
 
ZAMBELLI-OKAP.jpg 
 
PŘEJÍT DO E-SHOPU
 Pozinkované lakované
svody 80 mm
Pozinkované lakované
svody 100 mm
Pozinkované lakované
svody 120 mm 
ZAMBELLI-OKAP-(1).jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU
  
ZAMBELLI-OKAP-(2).jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU
 
ZAMBELLI-OKAP-(3).jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU
 
Pozinkované lakované
žlaby 250 mm 
Pozinkované lakované
žlaby 330 mm 
 
ZAMBELLI-OKAP-(4).jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU  
ZAMBELLI-OKAP-(5).jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU  
 
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.