ZAMBELLI

zambelli-logo.jpgZákladem okapových systémů vyráběných z pozinkovaného plechu je kvalitní ocel, na kterou je galvanicky nanášena vrstva zinku sloužící k ochraně oceli před korozí. V praxi jde o nejprodávanější materiál vzhledem k jeho nejvýhodnější ceně. Okapy z pozinkované oceli jsou bezúdržbové a zaručují dlouhou životnost.

zambelli-okap.jpgPozinkovaný materiál se osvědčil v odvětví opracování plechů jako stavební kov, který má největší pevnost a ochranu proti korozi. Střešní odvodňovací systém z pozinkované oceli je odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Vyznačuje se také, ve srovnání s titanzinkem a mědí minimální roztažností.
 
Na e-shopu e.coleman.cz najdete všechny prvky od výrobce Zambelli pro sestavení kompletního okapového systému pro Váš dům. Pozinkované okapy, žlaby, svody, čela, háky různých šířek. Vybírat můžete nelakovaný pozink v jeho přírodní barvě, nebo z barevné škály lakovaných prvků pro okapový systém.
 
 
Prohlédněte si celou nabídku pozinkovaných okapů od Zambelli
 
Jednotlivé prvky okapového systému:
 
Pozinkované svody 80 mm Pozinkované svody 100 mm Pozinkované svody 120 mm 
svod.jpg
PŘEJÍT DO E-SHOPU
svod-(1).jpg
PŘEJÍT DO E-SHOPU
svod-(2).jpg
PŘEJÍT DO E-SHOPU

Pozinkované žlaby 250 mm 

Pozinkované žlaby 280 mm 

Pozinkované žlaby 330 mm 
zlab.jpg
PŘEJÍT DO E-SHOPU
zlab-(1).jpg
PŘEJÍT DO E-SHOPU
zlab-(2).jpg
PŘEJÍT DO E-SHOPU
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.