STŘEŠNÍ KRYTINY

Střešní krytiny jsou skupina stavebních materiálů, která chrání konstrukci střechy, budovu a její vnitřní prostředí před povětrnostními vlivy. V dnešní době si můžeme vybírat ze široké škály typů střešních krytin, které se vzájemně liší zejména materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. V naší nabídce tak naleznete krytiny taškové z pálené hlíny i betonu, vláknocementové šablony, plechové krytiny (plechy k falcování, plechové šablony, taškové krytiny…), asfaltové krytiny (šindele, pásy, šablony), plastové krytiny (plastové folie, plastový šindel a břidlice, plastové krytiny na venkovní posezení atp.) i přírodní břidlici.

Všechny námi prodávané krytiny pro střechy nabízíme s ucelenou sestavou příslušenství a doplňků, která zahrnuje jak prvky střešního systému (např. výrobky řešící štítové hrany či hřebenáče), tak třeba montážní příslušenství (příchytky, pásy proti ptákům, kartáče pod hřebenáče, …).
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.