Montáž okapového systému


Jedním z hlavních bodů správné funkčnosti střechy je bezpochyby okapový systém. Jeho hlavní úlohou je svod dešťové vody ze střechy. Odvodňovací systém není možná Montaz-okapniho-systemu.jpgnejdůležitějším prvkem celé stavby, ale jeho správná montáž je pro fungování domu zásadní. Správně instalovaný okapový systém je při dešti velikým pomocníkem.
 
Montáž okapového systému není příliš náročná a zvládne ji průměrně zručný člověk. Nemusíte tedy nutně volat řemeslníka.
 
Instalace systému však s sebou nese určitá pravidla, která je nutno dodržovat, aby okapní systém správně plnil svou funkci. V případě špatné instalace může okapový systém přinášet řadu problémů. Jeden z nich je znázorněný na obrázku.
 
Ve spolupráci s naším lektorem Coleman Univerzity, panem Františkem Žílou, jsme pro Vás připravili kompletní videonávod správné instalace okapového systému. S výběrem správného okapu Vám poradíme v našem obchodním centru, nebo jednoduše můžete do konfigurátoru okapů zadat pár parametrů a ten Vám spočítá všechny potřebné části. Prvky okapového systému můžete poté zakoupit přes náš specializovaný e-shop s doručením nebo s možností osobního vyzvednutí.
 
Přejít do konfigurátoru na specializovaném e-shopu
 

Podívejte se sami, jak si poradit s montáží okapového systému:


 
Pokud potřebujete s instalací jakkoliv poradit, obraťte se na naše Poradenské studio, rádi Vám pomůžeme.
 
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.