Rádce

Vyřešte jakýkoliv problém se střechou na první dobrou. Sepsali jsme pro vás vše, co je třeba k řešení dané problematiky. Všechno na jednom místě a doporučené produkty v nejlepším poměru cena / výkon.

Řešení
Materiál

Přístřešek na auto

Přístřešek na auto
Zahradní přístřešky, přístřešky na auto a podobné jednoduché stavby jsou jako dělané pro pokládku krytiny svépomocí. V tomto případě se nabízí využití asfaltových šindelů, které jsou velmi dobře opracovatelné a nabízí jednoduchý systém bez větších požadavků na provedení detailů.

Montáž okapů krok za krokem

Montáž okapů krok za krokem
Okapový systém se mnohdy jeví jen jako nepatrný doplněk střechy, v případě jeho poruchy nebo špatného provedení však můžou být napáchány výrazné škody na fasádě, střeše, ale i v oblasti základů.

Montáž okapových háků

Montáž okapových háků
Okapový systém jako takový může být z hlediska montáže poměrně komplikovaný, v dnešní době se však často používají systémy stavebnicové, které na střechu hravě osadí každý.

Zateplení šikmé střechy

Zateplení šikmé střechy
Chcete dodatečně zateplit střechu staršího, například rekreačního, objektu a hledáte postup, který by byl univerzálně nejvhodnější? Sepsali jsme ho pro vás. Ať už jde o starou střechu nebo nově realizovanou, tento postup a vybrané produkty jsou nejlepším poměrem cena / výkon.

Zateplení stropu pochozím systémem

Zateplení stropu pochozím systémem
Chcete si zateplit půdu jednoduše stropem a zároveň zachovat půdu pochozí? Připravili jsme pro vás cenově dostupné řešení s jednoduchou montáží, kterou zvládne každý kutil.

Nové téma každých 14 dní
 

Chcete dostat upozornění, až vydáme další?

Zadejte Váš e-mail a my Vám ho pošleme.

Budeme rádi za tip na téma, které by Vás zajímalo.
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.