Rádce

Vyřešte jakýkoliv problém se střechou na první dobrou. Sepsali jsme pro vás vše, co je třeba k řešení dané problematiky. Všechno na jednom místě a doporučené produkty v nejlepším poměru cena / výkon.

Řešení
Materiál

Přístřešek na auto

Přístřešek na auto
Zahradní přístřešky, přístřešky na auto a podobné jednoduché stavby jsou jako dělané pro pokládku krytiny svépomocí. V tomto případě se nabízí využití asfaltových šindelů, které jsou velmi dobře opracovatelné a nabízí jednoduchý systém bez větších požadavků na provedení detailů.

Jak se zbavit mechu na střeše

Jak se zbavit mechu na střeše
Ať už se jedná o jakoukoliv krytinu, v případě střech s nižším sklonem se každý čas od času může setkat s výskytem mechů a lišejníků, které nejen snižují živostnost krytiny, ale také zásadně narušují její vzhled.

Montáž okapů krok za krokem

Montáž okapů krok za krokem
Okapový systém se mnohdy jeví jen jako nepatrný doplněk střechy, v případě jeho poruchy nebo špatného provedení však můžou být napáchány výrazné škody na fasádě, střeše, ale i v oblasti základů.

Pokládka plechové krytiny z šablon

Pokládka plechové krytiny z šablon
Hliníková velkoplošná střešní krytina Alukryt je oblíbenou střešní krytinou jak na zahradní přístřešky, tak i na samotné rodinné domy. Vyznačuje se snadnou montáží a my Vás jí nyní provedeme.

Montáž okapových háků

Montáž okapových háků
Okapový systém jako takový může být z hlediska montáže poměrně komplikovaný, v dnešní době se však často používají systémy stavebnicové, které na střechu hravě osadí každý.

Zateplení šikmé střechy

Zateplení šikmé střechy
Chcete dodatečně zateplit střechu staršího, například rekreačního, objektu a hledáte postup, který by byl univerzálně nejvhodnější? Sepsali jsme ho pro vás. Ať už jde o starou střechu nebo nově realizovanou, tento postup a vybrané produkty jsou nejlepším poměrem cena / výkon.

Zateplení stropu pochozím systémem

Zateplení stropu pochozím systémem
Chcete si zateplit půdu jednoduše stropem a zároveň zachovat půdu pochozí? Připravili jsme pro vás cenově dostupné řešení s jednoduchou montáží, kterou zvládne každý kutil.

Nové téma každých 14 dní
 

Chcete dostat upozornění, až vydáme další?

Zadejte Váš e-mail a my Vám ho pošleme.

Budeme rádi za tip na téma, které by Vás zajímalo.
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.