NORTON

NORTON-LOGO.jpgStřešní systém Norton nabízí nekompromisní kvalitu za optimální cenu. Produkty systému Norton jsou vyráběny na nejmodernějších linkách renomovaných evropských výrobců. Norton klade důraz na detail. Nespornou výhodou je řada na první pohled drobných vylepšení, která významně pomáhají při realizaci nové či rekonstruované střechy.
 

STŘEŠNÍ FÓLIE NORTON

Systém Norton nabízí pojistné hydroizolace pro dvou a tříplášťové šikmé střechy, stejně tak pro provětrávané fasády (Norton XF). Pojistné hydroizolace kontaktní, pro pokládku na tepelnou izolaci a na bednění, nebo volně zavěšené (Norton Q, T). Fólie označené Plus mají samolepicí přesah pro zvýšení hydroizolační bezpečnosti spoje. Speciální materiál Norton Tf je strukturovaná dělicí vrstva pod falcované plechy. Mezi novější folie patří Norton X, který je vhodný na použití při vytváření vodotěsného podstřeší.
 
 
Norton Q
NORTON-Q-(1).jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU
Norton Q plus
NORTON-Q-(1).jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU
Norton T, T+
NORTON-Q-(1).jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU
     
     
Norton M plus
nORTON-m-folie-(1).jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU
Norton Xnorton-X-stresni-folie.png
PŘEJÍT DO E-SHOPU
 
  
DOPLŇKY NORTON
Kromě širokého sortimentu fólií zahrnuje nabídka systému Norton i lepící pásky a lepidlo pro jednotlivé druhy fólií, které přispívají k celkové těsnosti střešního systému.
 

 Přejít na samostatné stránky systému NORTON
www.norton-hq.cz
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.