ISOLA

isola-logo.jpgIsola a.s. je norská firma, která se zabývá výrobou vysoce kvalitních střešních krytin, okapových systémů a dalších produktů pro stavebnictví. V nabídce Coleman tak můžete nalézt asfaltové šindele Isola, ocelové střešní tašky Isola Powertekk (Exclusive, Nordic, Tyri), okapový systém Isola a další.
 
Střešní šindele Isola jsou vyráběné z kvalitního asfaltu (na 1 m² šindele je použito minimálně 1300 g asfaltu) vyztuženého silnou skelnou vložkou, který je na povrchu chráněn před působením UV záření barevným minerálním posypem (břidlice).

Velkou výhodou tohoto materiálu je jeho tvarová variabilita, takže se jím dají snadno pokrývat i komplikované plochy. Navíc se jedná o lehkou střešní krytinu, čímž se stává velmi vhodnou pro rekonstrukce – to je ještě umocněno možností pokládky na již stávající asfaltové krytiny bez nutnosti jejich předchozího odstranění. 
 
Asfaltové šindele se pokládají na plný záklop (dřevěné bednění), jednotlivé pláty se přitloukají hřebíky a díky velkým lepícím plochám se dokonale spojí, což se ještě podpoří následným působením tepelného záření. Tím vznikne souvislá vodotěsná vrstva, která střechu dokonale chrání před působením povětrnostních vlivů.
 
Asfaltové střešní šindele Isola můžeme vybírat v několika možných tvarech a barvách.

ŠINDEL SKRAA

SINDEL-SKRAA.png
PŘEJÍT DO E-SHOPU

 

ŠINDEL RETT

SINDEL-RETT.jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU

 

ŠINDEL TYRI

SINDEL-TYRI.jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU

 

ŠINDEL BOBROVKA

SINDEL-BOBROVKA.jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU
 


ŠINDEL KUTTET

SINDEL-KUTTET.jpg

PŘEJÍT DO E-SHOPU
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.