BRAMAC

BMI_BRAMAC.pngSpolečnost Bramac patří k předním dodavatelům materiálů pro střechy na našem trhu. Od roku 1992 se zabývá výrobou betonových střešních tašek a v roce 2012 do své nabídky zařadila také pálené střešní tašky. Oba druhy jsou pak doprovázeny komplexním sortimentem střešních doplňků a montážního příslušenství. Navíc kromě samotných střešních krytin dodává také další produkty, například systém nadkrokevních izolací BramacTherm nebo soustavy solárních kolektorů.
 
Jak již bylo zmíněno, střešní krytiny od firmy Bramac jsou zastoupeny betonovými a pálenými taškami.
 
U pálených tašek je to obdobné: největší rozdíl mezi nimi je v tvaru základních tašek (Granát, Topas, Rubín, Turmalín, Smaragd a Opál) a povrchovou úpravu můžeme vybírat mezi možnostmi režná, engoba a glazura. Všechny střešní tašky Bramac (betonové i pálené) jsou nabízeny v široké škále barev, která se liší dle zvoleného modelu.
Samozřejmostí jsou doplňkové střešní prvky (okrajové tašky, hřebenáče, prostupové tvarovky, tašky připojení hřebene, odvětrávací tašky, tašky sněholamu, …) a montážní příslušenství (příchytky, vruty, střešní fólie, ochranné pásy, protisněhové háky, …).
 
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.