CREATON

CREATON-LOGO.jpg
Pod značkou Creaton je přinášena na trh kvalitní, pálená i betonová střešní taška, keramické obklady a podlahy s tradicí výroby od roku 1887, v dobrém poměru ceny a kvality.creaton.jpg
 
Základní surovinou je kvalitní hlína vyznačující se pevností, tvarovou stálostí, mrazuvzdorností a dobrou tvarovatelností. Díky tomu lze pálenou střešní tašku profilovat do velkého množství tvarů a povrchových úprav se svislými a vodorovnými vodními drážkami, které do sebe lépe zapadnou a umožňují tak lepší odolnost proti zatékání vody a nečistot.
 
Firma Creaton má v nabídce hladké tašky s vlnou (Balance, Futura, Harmonie, ...), ploché tašky (Domino), dvojité falcované tašky (Rapido, Ratio, ...), falcované tašky s vlnou (Sinfonie, Melodie), velkoformátové posuvné tašky (Maxima), tašky speciálních tvarů (Herzziegel, ...) a bobrovky (klasické, profilované, věžové, kostelní, ...). Pro sortiment bobrovek je nabízena exkluzivní kolekce barevných glazur Noblesse s opravdu velkou barevnou škálou. Všechny tašky jsou nabízeny v základní režné verzi a v povrchových úpravách engoba a glazura, které napomáhají zachovávat barevnou stálost a trvanlivost po celou dobu životnosti tašky.
 
Kromě velkého sortimentu základních tašek firma Creaton nabízí keramické i nekeramické příslušenství vytvářející ucelený střešní systém s velkými možnostmi pro využití a řešení.
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.