LINDAB

lindab-logo.jpgLINDAB CLICK

Lindab-Click-krytina.pngModel plechové střešní krytiny Lindab SRP Click představuje zcela inovativní způsob zhotovení střechy, který připomíná klasickou drážkovou krytinu z falcovaného plechu. Jedná se totiž o šablony, které se do sebe vzájemně jednoduše „zaklikávají“ a dají tak snadno a rychle vzniknout střeše tradičního vzhledu bez nutnosti náročného zhotovování falcovaných drážek.
Krytina Lindab SRP Click je vyráběná na míru, její délka může dosahovat až 8 metrů. Je profilována z materiálu s žárově zinkovaným ocelovým jádrem, který je dle volby zákazníka opatřen povrchovou úpravou Classic, Premium nebo Elite. Systém povrchových úprav Classic je dodáván v lesklém nebo matném provedení, Premium nabízí vylepšené vlastnosti a Elite má jemně krupičkový povrch a poskytuje střeše maximální možnou ochranu. Všechny povrchové systémy jsou dostupné ve více barevných variantách. Samozřejmostí je ucelená nabídka doplňků pro montáž, která zahrnuje například hřebenáče, oplechování nebo spojovací materiál.

 PŘEJÍT DO E-SHOPU

Technické údaje Lindab SRP Click
povrchová úprava Classic, Premium, Elite
krycí (stavební) šířka 500 -503 mm
výška drážky 25 mm
délka 850 - 8 000 mm
minimální sklon 7°/14° dle složitosti střechy

lindab-ref.jpg
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Primárně za účelem zkvalitnění obsahu a vyhodnocením nejnavštěvovanějších článků.
Měření webu nám dává zpětnou vazbu o vaší spokojenosti s naším obsahem.

Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.